Piyano Taşıma

Çelik kasalar ve piyanolar oldukça maliyetli ve ağır eşyalar olduğu için taşıma esnasında oldukça fazla özen ve ilgi gösterilmesi gereken bir nakliyat hizmetidir. Mümkün olduğunca en az hasarla değil sıfır hata ile nakliyesinin yapılması gerekmektedir.

Bu şekilde sorunsuz bir taşıma da ancak güzel bir şekilde paketleme ve ambalajlama ile mümkündür. Hediye olan çelik kasa ve piyano için depolama hizmeti de sunmaktayız. İstediğiniz gün ve saatte istediğiniz adrese teslim edilebilmektedir. Dilerseniz Depolama sayfamızdan depolama ile ilgili bilgide alabilirsiniz.


Tüm nakliye hizmetlerinde olduğu gibi profesyonel nakliyat hizmeti çelik kasa taşıma da ve piyano taşımada da gösterilmelidir. Özellikle piyanolar maddi değerlerinin yanında bir çok kişi tarından manevi olarak da oldukça kıymetli olarak görülmektedir.

 

piyano nakliyecileri - piyano nakliyesi - istanbul piyano taşıma - istanbul piyano nakliyesi - piyano nakliyecileri - sampik piyano taşıma - sampik piyano nakliyesi - kave piyano taşıma - kave piyano nakliyesi - jitatanbey piyano nakliyesi - jitatanbey piyano taşıma - yama piyano nakliyesi - yama piyano taşıma - duvar tipi kuyruklu piyano taşıma - piyano akortcusu - piyano nakliye ve akort - konsol kuyruklu nakliye taşıma - ümraniye piyano taşıma - beykoz piyano nakliyesi - kadıköy piyano nakliyesi - bostancı piyano nakliyesi - kartal piyano nakliyesi - piyano nakliyesi fiyat - piyano nakliyesi ankara - piyano nakliyesi ne kadar - piyano taşımacılığı - şişli piyano nakliyesi - sarıyer piyano nakliyesi - etiler piyano nakliyesi - ortaköy piyano nakliyesi

Duyurular

picture

Şehirlerarası Piyano Taşıma
Biz Özzara Nakliyat olarak her nevi taşıma işleriniz ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere hizmet vermekteyiz.

picture

Piyano Taşıma Bizim İşimiz
Öz Zara Nakliyat - Piyano Taşımacılığında sektöründe lider konumdadır.

Müşteri Hizmetleri